גיוס המונים להקמת החווה הטיפולית

ההשתתפות שלכם בעשיית טוב לאחרים

גיוס המונים אנשים עומדים בשדה

אהבתם את הרעיון של החווה טיפולית? רוצים לשתף פעולה ולהיות חלק מהקמתה? עכשיו זה הזמן שלכם!

ברחבי העולם, החשיבות של טיפול תרפי באמצעות הטבע מתגבשת וגוברת. חוות טיפוליות הן מקום שבו ניתן למצוא התמדה ואהבה. זהו מקום שבו  הטבע והאדם יכולים לתקשר אחד ביניהם ולחזק אחד את השני.

אנו בעמותת עזר לזולת, מזמינים אתכם להיות חלק מהמשמעות הזו. אנו מאמינים בעקרונות השוויון, הכבוד והאחריות החברתית, ואנחנו רואים בהקמת החווה הטיפולית תוספת חיובית שתעזור לאנשים שכל כך זקוקים בשביל שיהיה להם מקום פתוח ומכיל לעבד את החוויות הקשות שעברו.

אז איך אפשר לעזור?

שיתוף ברשתות החברתיות:

הפצת המידע על החווה שלנו וגיוס ההמונים ברשתות החברתיות שבהן אתם פעילים יכול לעזור מאוד על מנת להפיץ את הבשורה ולהביא אותה לכמה שיותר אנשים כל לייק, שיתוף והמלצה שלכם  יכולים לעזור לנו להגיע לאנשים נוספים שירצו להצטרף למאמץ.

התנדבות:

גם בתנאים מוגבלים של זמן, כל אדם יכול לתרום משהו. אם יש לכם זמן פנוי או מיומנות מיוחדת שתוכל לעזור לנו  נשמח לקבל את עזרתכם בהקמה ובפיתוח החווה הטיפולית.

תרומה כספית:

כל סכום תרומה הוא משמעותי מאוד ומקדם את המטרות שלנו. לצורך הקמת החווה נכון להיום איננו מקבלים תמיכה כלכלית משום גוף רשמי  של המדינה ולכן יצאנו במבצע גיוס המונים וזקוקים לעזרה שלכם כדי לגרום לשינוי משמעותי בחברה ולחזק את אותם אנשים שנפצעו, נשברו ונסדקו כדי שאנחנו שלמים. בשביל לתרום בקלות ובמהירות לחצו על הלינק המצורף למטה.

https://bit.ly/4cRfMqB

גיוס המונים אנשים עומדים בשדה